/Files/images/storya/Untitled.FR12 - 0005.jpg

ПТУ - 23 м. Нетішин було засноване в грудні 1983 року наказом державного комітету Української PCP з ПТО № 247 від 1 4.09.1 983 р. на базі Всесоюзного виробничого об'єднання "Союзатоменерго" Міністерства енергетики і електрифікації. Хмельницька АЕС стала базовим підприємством училища.

/Files/images/storya/новый коллаж.jpg

Завданням ПТУ була підготовка кваліфікованих робітників за заявками Хмельницької АЕС у відповідності з переліком професій:

"Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування",
"Електрогазозварник",
"Оператор спецхімводоочистки",
"Оператор реакторного відділення",
"Слюсар з ремонту устаткування машинних цехів і гідроелектростанцій",
"Лаборант хім.аналізу",
"Слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики",
"Електрослюсар з ремонту електричних машин і трансформаторів"
"Маляр -штукатур",
"Плиточник-облицювальник"
"Продавець продтоварів".

/Files/images/storya/Untitled.FR12 - 0006.jpg

Учні проходили виробничу практику на Хмельницькій АЕС, там і залишались на роботі. Училище за період свого існування підготувало 7 тисяч кваліфікованих робітників, зокрема, для базового підприємства - 60% учнів.

/Files/images/storya/Untitled.FR12 - 0001.jpg

18 грудня 1991 року актом № 28/4454 на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 24.09.1991 року про заходи на виконання Закону України "Про підприємства, заклади і організації союзного підпорядкування, які розташовані на території України "Міністерство атомної енергетики і промисловості СРСР передано училище Міністерству народної освіти України. Училищу надано право на проведення освітньої діяльності пов'язаної з наданням професійної освіти, перепідготовки робітників."

/Files/images/storya/Untitled.FR12 - 0002.jpg

За наказом №377 від 16.03.2003 року з 1 липня 2003 року професійно-технічне училище № 23 реорганізоване в Нетішинський професійний ліцей. Головним завданням Нетішинського професійного
ліцею є забезпечення права громадян України на професійне навчання відповідно до їх покликань, інтересів і здібностей з метою задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках, а також надання можливості громадянам для завершення загальної середньої освіти.