День учнівського самоврядування

/Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3516.JPG/Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3515.JPG /Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3538.JPG

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Безперечно, навички управління суспільством стануть надбанням людини. Вміння управляти - талант, який треба розвивати.

/Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3518.JPG /Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3525.JPG /Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3530.JPG

12 грудня в Нетішинському професійному ліцеї відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції учнів та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління - майбутнього нації.

/Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3533.JPG /Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3540.JPG /Files/images/1/samovryaduvannya/DSCN3544.JPG