Сумуємо. Памятаємо

14 лютого 2016 року

пішов з життя наш керівник, колега, наставник, товариш, добра і чуйна людина

Крузер Анатолій Іванович

Все його життя – безкорисливе служіння людям і дітям

Анатолій Іванович народився 20 березня 1958 року в с. Привороття Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

В 1980 році закінчив Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування.

Трудову діяльність розпочав у 1980 році на посаді інженера-механіка в Зборівському райпобуткомбінаті Тернопільської області. В період з 1981 по 1982 рік проходив службу в лавах Радянської Армії. Після закінчення військової служби працював в м. Кам’янець-Подільський на електромеханічному заводі інженером-технологом. З серпня 1984 року працював в Нетішинському професійному ліцеї (ПТУ-23), де займав посади майстра виробничого навчання, викладача, заступника директора з навчально-виробничої роботи.

З 12 січня 1993 року займав посаду директора Нетішинського професійного ліцею.

У 2000 р. нагороджений нагрудним знаком „Відмінник освіти України”

У 2007 році Указом Президента України №887 від 17.09.2007 р. присвоєно звання „Заслужений працівник освіти України”

Депутат Нетішинської міської Ради IV та VI скликання.

Він назавжди залишиться в нашій пам’яті

Колеги та учні

Нетішинського професійного ліцею