Тренінгове заняття: Здорові, щасливі, веселі разом протидіємо кібербулерам.

24 03. 2017 року було проведено тренінгове заняття: Здорові, щасливі, веселі разом протидіємо кібербулерам.

Основною метою заняття є:

- набуття учнями досвіду суспільної активності через організацію сумісної діяльності, яка є одночасно і навчальною і практичною;

- усвідомлення учнями власної відповідальності за випадки булінгу у колективі;

- розуміння необхідності співпраці для вирішення проблем подолання проявів насильства;

- вироблення навичок працювати в групах, приходити до компромісу, застосовувати метод «мозкового штурму» для розв’язання проблем.

/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-14-35-816.jpg

Основними завданнями тренінгового заняття є:

- набуття молоддю досвіду вирішення проблем насильства;

- спонукання до активних дій, толерантної поведінки та ефективного спілкування;

- розвиток емоційно-ціннісного ставлення до значення колективного життя, що відповідним чином сприятиме розвитку активності особистості, прагненню до спільних колективних дій, демократичної поведінки та ефективного спілкування

/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-00-04-983.jpg .

Заняття проходило у незвичній формі: учні, батьки і вчителі, щоб в режимі off line всі разом спробувати допомогти, нашим дітям, набути досвіду у вирішенні проблем протистояння насильству(іншими словами протистояти булінгу, зокрема кібербулінгу). Щоб підказали нам , батькам і вчителям , що і як ми, дорослі, повинні робити, як до Вас ставитися, щоб ніякі булі (тобто агресори) не могли вивести Вас, підлітків, з психічної рівноваги, не могли нанести шкоди Вашому психічному та фізичному здоров’ю.

/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-50-17-374.jpg

/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-05-44-521.jpg

/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-24-05-816.jpg/Files/images/rzn_zahodi_2016/trenng/Тренінгове заняття-0-58-16-645.jpg