/Files/images/rzn_zahodi_2016/oglyad_sam_dyal/DSCN1251.JPG

Тема досвіду: Розвиток творчих здібностей вихованців засобами вокального мистецтва.

Об’єкт досвіду: Нанушян Діана Миронівна, 1982 року народження, освіта – вища, педагогічний стаж – 7 років

В 2004 році закінчила Рівненський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)» В 2005 році - Рівненський державний педагогічний університет за спеціальністю «Музичне мистецтво»

З 2013 року Нанушян Д. М.. працює в Нетішинському професійному ліцеї.

Кваліфікаційна категорія – „Спеціаліст ІІ категорії”

Роки вивчення та рік оформлення досвіду: 2013-2017 р.р.

Нанушян Діана Миронівна проявляє ґрунтовну професійну підготовку, високий рівень ініціативи та творчості. Вміє зацікавити учнів роботою в музичному гуртку, створює доброзичливий мікроклімат під час занять.

Добре володіє ефективними методами та формами виховання учнівської молоді. Її учні постійні призери та учасники оглядів художньої самодіяльності, обласних та всеукраїнських вокальних конкурсів: обласний фестиваль-конкурс «Велика коляда» (диплом ІІ ступеня), обласний конкурс української патріотичної пісні «Співоче Поділля» (2013, 2014 рр.)

Нанушян Д. М. – призерка таких заходів, як міський конкурс пісні, танцю та читання на військову тематику“Ми з піснею пройшли усю війну” (м.Нетішин 2016 р.), обласний конкурс “Пісенний вернісаж” серед працівників ПТНЗ (2013 р диплом «Гран-Прі», 2014 р. – диплом І ступеня, 2016 р. – диплом ІІІ ступеня),

Учасниця Регіонального фестивалю-конкурсу вокально-інструментальних ансамблів «Живий звук» (диплом учасника у номінації «Жіночий вокал», 2016 р.)

Організатор патріотичного флеш-мобу до дня працівників освіти та Дня боротьби зі СНІДом.

Невід’ємною частиною роботи педагога є використання комп’ютерних технологій. Систематично поповнює власний блог новими публікаціями.

Відзначається загальною культурою та моральними якостями, що служать прикладом для інших.

Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід колег області та України

Відзначається загальною культурою, високими моральними якостями.

З досвіду роботи керівника гуртка Нанушян Д. М.. можна рекомендувати «Розвиток творчих здібностей вихованців засобами вокального мистецтва»