Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/k_sferi_poslug/DSCN0135.JPG

Тема досвіду: Використання тестових завдань на уроках виробничого навчання

Об’єкт досвіду: Крузер Галина Олексіївна, 1955 року народження, освіта – вища, педагогічний стаж – 30 років.

В 1982 році закінчила Хмельницький технологічний інститут за спеціальністю «Технологія швейних виробів».

З 1987 року Крузер Г. О. працює в Нетішинському професійному ліцеї.

12 тарифний розряд майстра виробничого навчання, педагогічне звання – «Майстер ІІ категорії»

Адреса досвіду: 30100, Хмельницька область, м. Нетішин, пр-т Незалежності, 2.

Роки вивчення та рік оформлення досвіду: 2013-2018 рр.

Крузер Галина Олексіївна – методично освідчений педагог, який досконало володіє сучасними формами та методами виробничого навчання.

Під час роботи в ліцеї Галиною Олексіївною розроблені та застосовуються різноманітні за змістом та формою засоби навчання та підготовлена навчально-методична документація.

Основними принципами педагогічної діяльності Крузер Г. О. є постійний творчий пошук форм і методів навчання та розвитку послідовності обробки швейних виробів. При проведенні занять перевагу віддає методам активного навчання, використовує ділові ігри, ігри-вправи, виробничі задачі.

Вже не перший рік майстер в/н працює над розробленням та використанням в процесі виробничого навчання асоціативних ігор (технологічне лото, доміно, кросворди, технологічний диктант).

Характерною рисою роботи Галини Олексіївни є формування в учнів засад якісної праці, розвиток художньо-естетичних здібностей на основі застосування різних за тематикою завдань творчого характеру, зокрема розробка моделей різних видів відповідно до асортименту, призначення.

Впродовж атестаційного періоду Крузер Г. О. провела відкритий урок виробничого навчання «Обробка низу виробу», доопрацювала збірник тестів «Машинні шви», брала участь у поповненні матеріалів КМЗ.

Вивчає та впроваджує передовий педагогічний досвід колег області та України.

У роботі використовує інформаційні технології. Створила власний блог, який розпочала наповнювати навчальними та методичними публікаціями.

Відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування.

З досвіду роботи Крузер Галини Олексіївни можна рекомендувати: Використання тестових завдань на уроках виробничого навчання

Кiлькiсть переглядiв: 767

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.