Повернутися до звичайного режиму

Нетішинського професійного ліцею

на 2019-2020 навчальний рік

Назва заходу Термін викона ння Відповідальний
І заняття 1. Завдання школи ППД на новий навчальний рік. Розгляд і затвердження плану роботи ППД на 2019/2020 н. р. 2. Обмін інформацією про науково-методичну літературу,з питань впровадження в овітній процес компетентісно-модульного підходу 3. Оформлення планів професійної компетентності педагогічних працівників (з досвіду роботи) Вересень Демчук Н. І. Голови м/к Оверчук О. М.
ІІ заняття 1. Підготовка педагогічних працівників до атестації навчального закладу 2. Сутність понять «самоосвіта», «самоосвітня компетентність», «компетентна особистість». 3. Опрацювання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.19 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» Листопад Адміністрація Оверчук О. М. Оверчук О. М.
ІІІ заняття 1. Ведення і оформлення навчально-звітної документації в програмі Excel 2. Систематизація та узагальнення педагогічного досвіду, презентація портфоліо викладача фізичного виховання Каспарова О. Г. 3. Опрацювання проекту Положення про інституційну форму здобуття професійної (професійно-технічної) освіти. Січень Оверчук О. М. Каспаров О. Г. Павлюк А. В.
IV заняття 1. Співпраця з роботодавцями щодо оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників професії «Швачка. Кравець» (співпраця з рівненською філією «Goldi Льонокомбінату») 2. Систематизація та узагальнення педагогічного досвіду, презентація портфоліо викладача Захисту Вітчизни Годованюка Я. П. 3. Інклюзія в системі професійної освіти Березень Крузер Г. О. Годованюк Я. П. Степанюк С. С.
V заняття 1. Створення сучасного освітнього середовища в ЗПО 2. Діагностування членів школи ППД з метою визначення основних напрямів її роботи в наступному році. Травень Оверчук О. М. Демчук Н. І.

Керівник школи ППД Н. І. Демчук

Методист О. М. Оверчук

Склад школи передового педагогічного досвіду

Нетішинського професійного ліцею