Весняна лісокультурна кампанія

10.03.2017 року з ціллю надання допомоги Комарівському лісництву Славутського лісгоспу учні Нетішинського професійного ліцею професії «Кухар. Офіціант» разом з майстрами виробничого навчання Шпак Ларисою Павлівною, Новіткевич Світланою Вікторівною та директором Осадчим Олександром Борисовичем, були залучені до посадки лісових культур у рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»./Files/images/rzn_zahodi_2016/ekologya/S7303354.JPG /Files/images/rzn_zahodi_2016/ekologya/17-e1489401416262.jpg /Files/images/rzn_zahodi_2016/ekologya/31-e1489401445137.jpg

Метою даної акції є не лише теоретично, а й практично ознайомити підростаюче покоління з процесом насадження і вирощування лісів, навчити шанобливому ставленню до природи та цінити тяжку працю лісників.

Учні з радістю відгукнулися на пропозицію і, весело та активно попрацювавши на природі, засадили ділянку майбутнього лісу площею 1,4 гектари. Зголоднілі та задоволені результатами своєї роботи учні з апетитом пообідали гарячою ухою та іншими смаколиками, якими їх пригостили лісники за продуктивну працю.

/Files/images/rzn_zahodi_2016/ekologya/3.JPG
/Files/images/rzn_zahodi_2016/ekologya/1.JPG

Природа і краса – поняття тотожні, краса і доброта – теж…Чудово, що до таких заходів долучається молодь, сподіваюся, що це допоможе виховати у ваших душах ту красу і доброту, якої так не вистачає нашому суспільству.